.

.

Satılık
Sıcak toptan Holux RCV-3000 Bluetooth kablosuz gps Veri Kaydedici Alıcı Dizüstü PC için 66 Kanal MTK Yonga Seti

Sıcak toptan Holux RCV-3000 Bluetooth kablosuz gps Veri Kaydedici Alıcı Dizüstü PC için 66 Kanal MTK Yonga Seti

58.48
₺ 55.56 -5 %

Stokta
Mağazada

Dikkat : garanti kartında yayınlanan e Ztour kayıt numarası, e Ztour yazılımı modeli indir izleyin :   Http : //market.holux.com/Software/SU/ Açıklama : HOLUX RCV-3000 kablosuz gps koordinat kaydı kayıt fonksiyonu sağlar, her biri boylam, enlem, zaman ve yükseklik verilerini içeren 200,000 lokasyona kadar kayıt yapabilirsiniz. USB/Bluetooth bağlantısını kullanmak günlük dosyasını yükleyebilir ve daha sonra dosya analizini kaydedebilir. Bu pozisyonları ve dijital fotoğrafları birleştirdikten sonra, parça geçmişini ve fotoğraf konum verilerini paylaşmak için haritalar veya Google Earth yazılım uygulamaları gibi ez Tour yapabilirsiniz. HOLUX RCV-3000 Bluetooth GPS logger entegre Bluetooth, USB arayüzü ve şarj edilebilir piller, yüksek derecede sinyal izleme yetenekleri ve MTK (MTK) kullanan RCV-3000 modelleri ile GPS çözümü-düşük enerji tasarımının MT3329. Çift iletim fonksiyonu arayüzü ile RCV-3000 GPS logger, sadece Bluetooth arayüzü aracılığıyla değil, PDA veya dizüstü bilgisayardaki uydu bilgilerini iletmek, aynı zamanda bir g-mouse GPS logger, uydu sinyalini cihaza aktarmak için şirketin veri iletim hattı tasarımını Bluetooth arayüzü olmadan kullanın. RCV-3000 araç navigasyon, harita ölçümleri, tarım anketleri, koruma ve diğer uygulamalar gibi GPS konumlandırma uygulamalarının ihtiyaçlarını karşılamak için, uygun korunmasız açık gökyüzü çalışması sürece. RCV-3000, Bluetooth ile şarj edilebilir lityum pil ile donatılmış diğer cihazlara bağlanabilir, uydu sinyal durumu, son konum, uydu bilgilerinin son kullanım tarihi ve saati gibi depolayabilir. 0.1 en son teknolojiyi kullanarak, RCV-3000 mikrosaniye içinde 66 uyduya kadar arama yaparken uydu sinyallerini geri kazanır ve bir saniyenin yerini günceller. Ana işlevi
1) dahili MTK MT3329 düşük güç GPS yonga seti.
2) hızlı bir şekilde arama yapmak ve sinyalleri almak için 66 paralel uydu kanalı.
3) üstün hassasiyet-165 dbm'ye kadar
4) ek donanım olmadan dahili WAAS/EGNOS demodülatör.
5) Bluetooth seri Port profili (SPP) ile uyumludur.
6) düşük güç tüketimi. Yerleşik değiştirilebilir şarj edilebilir lityum pil, 28 saate kadar şarj edilebilir bir sürdürülebilir çalışma.
7). Isteğe bağlı USB kablosu terminal, sistem Bluetooth olmayan cihazlara bağlanabilir.
8) NMEA0183 V 3.01 veri protokolünü destekleyin.
9) üç farklı renkli LED ekran cihaz durumu sağlamak.
10). Programlanabilir FLASH belleği kullanarak, yazılımın yeni sürümü seri port arabirimi üzerinden yükseltilebilir.
11). Ince tasarım, kolayca manipüle edilir.
12) aşırı ısınma koruma cihazı.
13) algoritma daha sonra yükseltme-Snap Lock ve Snap Start, kentsel, kanyon ve yeşillikte üstün navigasyon performansı sağlar.
14) araç navigasyon, deniz navigasyon, filo yönetimi, AVL, kişisel navigasyon, izleme sistemleri ve haritalama amaçları için uygundur.
Nakliye maliyetini azaltmak için perakende ambalaj göndermiyoruz. Ürünler yepyeni ve onları iyi paketleyeceğiz. Paket Içeriği : RCV-3000 x 1 PilX 1USB kablosu x 1 Kullanım Kılavuzu x 1 Yazılımı indirebilir ve ülkenizde başarılı bir şekilde kullanılabilir olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Google haritasını açamazsanız (belki de Google haritası ülkenizde sınırlıdır), trackes'i yazılım tarafından KMZ olarak kaydedebilir ve Google earth'te KMZ belgesini gösterebilirsiniz. Hala çok ikna edici.

Karakterislikler teklif

GPS type:
Receiver & Antenna
Model Adı:
RCV3000
Marka Adı:
HOLUX
Alıcılar da seçin
₺ 12.50 5 %

GNSS mağazası yeni dükkan, Ücretsiz posta promosyon 500 adet, USB GPS alıcısı!!! Ultrasonik montaj, 100% su geçirmez tasarım. USB iletişim protokolü destek İşletim sistemi : Vista XP, CE Windows10 Destek : XP, win7, win8, win10 (tüm serisi windows sistem sürücüsü için destek) Açıklama : USB GN706 varsayılan GPS çalışma modu, dahili flaş NMEA verilerini çıkarmak için yapılandırılabilir. GPS sinyalleri almak için dizüstü bilgisayarlarla kullanılabilir, kayıt veri toplama uygulamalarını takip edin. 7020 GNSS çip tasarımı, windows XP win7 win8 win10 desteği Suppor Decription : Desteklenen işletim sistemleri : Windows 7 / 8 / 10 / vista xp GN706 baud hızını otomatik olarak uyarlar, baud hızının herhangi bir veri çıkışı vardır Google Earth C / A kodu, 1.023 MHz akışı Bant alın : L1 [1575.42 MHz] Izleme Kanalı : 56 Destek DGPS [WAAS, EGNOS ve MSAS] Konumlandırma performans : 2 D uçak : 5 m [ortalama] 2 D uçak : 3.5 m [ortalama], DGPS yardımcı vardır. Drift :